Praktické informace Spojené arabské emiráty

Počasí Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, federace sedmi emirátů na jihovýchodním pobřeží Arabského poloostrova, jsou známé luxusními resorty, ultramoderními městskými panoramaty a rozlehlými pouštěmi.

více informací
 

Spojené arabské emiráty přírodní krásy

Spojené arabské emiráty, země známá svými futuristickými městskými siluetami a luxusními destinacemi, nabízí také řadu přírodních krás, které často překvapí svou rozmanitostí.

více informací
 

Spojené arabské emiráty historické památky

Spojené arabské emiráty jsou známé svým rychlým rozvojem a moderními městskými panoramaty, ale zároveň si uchovávají bohaté historické a kulturní dědictví. Zde je průvodce po nejvýznamnějších historických památkách v této fascinující zemi.

více informací
 

Spojené arabské emiráty kultura a moderní atrakce

Spojené arabské emiráty nabízejí jedinečnou směsici moderního rozvoje, luxusního životního stylu a bohatého kulturního dědictví, což poskytuje návštěvníkům širokou škálu zážitků a aktivit.

více informací
 

Gastronomie Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty nabízejí širokou paletu kulinářských zážitků, od tradičních arabských a beduínských jídel po sofistikovanou mezinárodní kuchyni.

více informací
 

Spojené arabské emiráty doprava

Základních druhů dopravy ve Spojených arabských emirátech

více informací
 

Letenky Dubaj

Dubaj je jednou z mála destinací, kam se z Prahy lze dostat přímým letem, což značně usnadňuje plánování cesty. Let trvá přibližně 6 hodin, a díky řadě denních spojů si můžete vybrat čas odletu, který vám nejlépe vyhovuje.

více informací
 

Spojené arabské emiráty cestování s dětmi

Spojené arabské emiráty (SAE), země moderních měst, nádherných pláží a fascinujících pouští, jsou ideální destinací pro rodiny s dětmi.

více informací
 

Spojené arabské emiráty dovolená bez cestovky

Spojené arabské emiráty (SAE), země luxusu a futuristické architektury, nabízí českým cestovatelům úchvatné zážitky. Od ikonických mrakodrapů v Dubaji a kulturního centra v Abu Dhabi po nekonečné pouště a nádherné pláže, SAE je ideálním cílem pro ty, kteří chtějí prozkoumat Blízký východ na vlastní pěst.

více informací
 

Spropitné Spojené arabské emiráty

Plánujete dovolenou ve Spojených arabských emirátech? Pak je dobré vědět, jak to funguje se spropitným v této luxusní destinaci na Blízkém východě. Spropitné ve Spojených arabských emirátech má svá specifika, která byste měli znát, aby vaše cestování bylo bez starostí.

více informací