Regiony Spojené arabské emiráty

Dubaj

Dubaj, vznešená metropole Spojených arabských emirátů, je symbolem luxusu, inovace a extrémního pokroku.

více informací
 

Abu Dhabi

Abu Dhabi, hlavní město Spojených arabských emirátů, je ohromující kombinací moderního luxusu, bohaté historie a bohatství kulturních tradic.

více informací
 

Sharjah

Sharjah, třetí největší emirát Spojených arabských emirátů, je klenotem bohaté arabské historie, tradiční kultury a uměleckého dědictví.

více informací
 

Ras al-Khaimah

Ras al-Khaimah, jeden z menších emirátů ve Spojených arabských emirátech, představuje kombinaci úchvatných přírodních scenérií, bohaté historie a moderních komfortů.

více informací
 

Fujairah

Fujairah, jedno z menších emirátů Spojených arabských emirátů, je skrytým pokladem omývaným teplými vodami Ománského zálivu a omývaným větry z pohoří Hajar.

více informací
 

Ajman

Ajman, nejmenší z emirátů Spojených arabských emirátů, je pokladem plným historie, kultury a malebné krásy.

více informací
 

Jebel Jais

Jebel Jais, majestátní hora vyčnívající nad krajinou Spojených arabských emirátů, je přírodním divem a dobrodružnou destinací pro milovníky horolezectví, treků a adrenalinových zážitků.

více informací
 

Mešita Sheikh Zayed ve Fujairahu

Mešita Sheikh Zayed ve Fujairahu, pojmenovaná po zakladateli Spojených arabských emirátů, je ohromující architektonický skvost a duchovní oáza.

více informací
 

Jezero Burj Khalifa

Jezero Burj Khalifa, uměle vytvořený vodní prvek nacházející se před ikonickou budovou Burj Khalifa, představuje oázu klidu a elegance v srdci Dubaje.

více informací
 

Pevnost Al Hayl

Pevnost Al Hayl, vystavěná ve 19. století na ochranu tradičních obchodních tras, je historickým skvostem v srdci pouště ve Spojených arabských emirátech.

více informací