Užitečné odkazy Spojené arabské emiráty

Pro české cestovatele, kteří plánují návštěvu Spojených arabských emirátů, přinášíme seznam užitečných odkazů, které pokrývají různé aspekty cestování v této moderní a rychle se rozvíjející zemi. Tyto odkazy vám pomohou s plánováním vaší cesty a zajistit, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější.

  1. Visit Dubai (www.visitdubai.com): Oficiální turistická stránka Dubaje s informacemi o atrakcích, událostech, nakupování, jídle a pití, stejně jako tipy na výlety a dobrodružství v Dubaji.

  2. Visit Abu Dhabi (www.visitabudhabi.ae): Oficiální průvodce po Abu Dhabi, který nabízí informace o tom, co vidět a dělat, kulturu a památky, pláže a ostrovy, sport a zábavu.

  3. Booking.com (www.booking.com): Objevte a rezervujte ubytování ve Spojených arabských emirátech, od luxusních hotelů po cenově dostupné možnosti.

  4. TripAdvisor (www.tripadvisor.com): Prozkoumejte recenze, fotografie a tipy od jiných cestovatelů na hotely, restaurace, atrakce a další v Spojených arabských emirátech.

  5. UAE Weather (www.weather.com): Sledujte předpověď počasí pro různé emiráty, abyste lépe plánovali své aktivity během pobytu.

  6. Etihad Airways (www.etihad.com): Informace o letech a službách národní letecké společnosti Spojených arabských emirátů, včetně možností rezervace a plánování vaší cesty.

  7. The National (www.thenational.ae): Zprávy a aktualizace z Spojených arabských emirátů a mezinárodní zpravodajství v angličtině.

  8. Time Out Dubai (www.timeoutdubai.com): Najděte nejlepší restaurace, bary, filmy, koncerty, akce a věci, které můžete dělat v Dubaji.

  9. Department of Culture and Tourism – Abu Dhabi (www.tcaabudhabi.ae): Prozkoumejte kulturní atrakce, historické památky a umělecké galerie v Abu Dhabi.

  10. Gulf News (www.gulfnews.com): Sledujte nejnovější zprávy, názory a analýzy z oblasti Golfských zemí a celého světa.

Tento seznam odkazů poskytuje základní informace, které by vám měly pomoci s plánováním cesty a užíváním si Spojených arabských emirátů na maximum.