Praktické informace Thajsko

Počasí Thajsko

Thajsko, země úsměvů, nabízí návštěvníkům bohatou kulturu, dechberoucí přírodní scenérie a úžasnou kuchyni.

více informací
 

Thajsko přírodní krásy

Thajsko, země známá svým půvabným pobřežím, exotickými ostrovy a bujnými tropickými lesy, nabízí rozmanitou paletu přírodních krás.

více informací
 

Thajsko historické památky

Thajsko, země s bohatou historií a rozmanitou kulturou, je domovem několika fascinujících historických památek, které odrážejí dědictví starověkých království a buddhistického umění.

více informací
 

Thajsko kultura a moderní atrakce

Thajsko je destinace známá svou pestrou kulturou, bohatou historií a moderními atrakcemi, které společně vytvářejí jedinečnou směsici zážitků pro návštěvníky.

více informací
 

Gastronomie Thajsko

Thajsko nabízí jednu z nejpopulárnějších kuchyní na světě, charakterizovanou svou schopností kombinovat různé chutě a textury do jednotlivých jídel.

více informací
 

Thajsko doprava

Objevte různorodé možnosti dopravy, včetně vlaků, autobusů, lodí a vnitrostátních letů, které vám umožní snadné a bezpečné přesuny mezi různými destinacemi.

více informací
 

Letenky Thajsko

Přímé lety z Prahy do Thajska nejsou obvykle k dispozici, existují pohodlné možnosti s minimálním počtem přestupů, které vás dostanou do vašeho thajského cíle.

více informací
 

Spropitné Thajsko

Plánujete dovolenou v Thajsku? Pak je dobré vědět, jak to funguje se spropitným v této krásné jihovýchodní asijské zemi. Spropitné v Thajsku má svá specifika, která byste měli znát, aby vaše cestování bylo bez starostí.

více informací
 

Thajsko cestování s dětmi

Thajsko, země nádherných pláží, bohaté kultury a úchvatné přírody, je ideální destinací pro rodiny s dětmi.

více informací
 

Thajsko dovolená bez cestovky

Thajsko, země úsměvů, nabízí českým cestovatelům nepřeberné množství zážitků. Od zlatých pláží a azurového moře přes živý noční život až po bohatou kulturu a vynikající kuchyni, Thajsko je destinací, která nikdy nespí.

více informací