Praktické informace Kostarika

Počasí Kostarika

Kostarika, země známá svou ohromující přírodní rozmanitostí, od deštných pralesů po horské vrcholky a působivé pláže, nabízí různorodé klimatické podmínky v závislosti na oblasti a nadmořské výšce.

více informací
 

Kostarika přírodní krásy

Kostarika, známá svou ohromující biodiverzitou, přírodními rezervacemi a chráněnými oblastmi, je skutečným rájem pro milovníky přírody.

více informací
 

Kostarika historické památky

Kostarika je země s bohatou historií, která se odráží v jejích majestátních koloniálních budovách, prekolumbovských archeologických nalezištích a kulturních památkách.

více informací
 

Kostarika kultura a moderní atrakce

Kostarika spojuje bohatou kulturu, historii a moderní zážitky s ohromující přírodní krásou, což návštěvníkům poskytuje komplexní a rozmanité dobrodružství.

více informací
 

Gastronomie Kostarika

Kostarická kuchyně je základní a přímočará, s důrazem na čerstvost a kvalitu surovin. Charakterizuje ji použití rýže, fazolí, kukuřice, čerstvého ovoce a zeleniny, spolu s rybami a mořskými plody z jejích bohatých vod.

více informací
 

Kostarika doprava

Základní druhy dopravy v Kostarice.

více informací
 

Kostarika autopůjčovny

K zapůjčení auta v Kostarice nabízí řadu výhod a možností pro cestovatele, kteří si přejí prozkoumat její rozmanitou krajinu s maximální flexibilitou. Jedním z nejoblíbenějších míst pro zapůjčení auta je letiště San Jose, které slouží jako hlavní vstupní brána do země.

více informací
 

Kostarika dovolená bez cestovky

Kostarika, známá svým heslem "Pura Vida" (Čistý život), je rajem pro milovníky přírody a dobrodružství. Tato země nabízí nádherné pláže na Tichém oceánu i Karibském moři, deštné pralesy, bohatou biodiverzitu a aktivní sopky.

více informací
 

Letenky Kostarika

V současné době z České republiky do Kostariky neexistují přímé lety. Cestovatelé musí počítat s alespoň jedním přestupem, často i více, což může být skvělá příležitost pro krátké objevování nových měst po cestě.

více informací