Užitečné odkazy Kostarika

Pro české cestovatele, kteří plánují návštěvu Kostariky, přinášíme seznam užitečných odkazů, které pokrývají různé aspekty cestování v této bohaté a biodiverzitní zemi. Tento seznam by měl pomoci s plánováním vaší cesty a zajistit, abyste si váš pobyt v Kostarice užili na maximum.

  1. Visit Costa Rica (www.visitcostarica.com): Oficiální turistická stránka Kostariky nabízí informace o turistických destinacích, přírodních parcích, plážích a aktivitách, které můžete v Kostarice podniknout.

  2. Costa Rica Guide (www.costaricaguide.com): Stránka poskytuje praktické informace o cestování, včetně tipů na výlety, ubytování a dopravu v Kostarice.

  3. Booking.com (www.booking.com): Najděte a rezervujte ubytování v Kostarice, od hotelů a resortů po B&B a apartmány.

  4. TripAdvisor (www.tripadvisor.com): Čtěte recenze, porovnávejte ceny a prozkoumejte nejlepší hotely, restaurace a atrakce v Kostarice.

  5. Weather.com (www.weather.com): Sledujte aktuální počasí a dlouhodobou předpověď pro různé destinace v Kostarice.

  6. Interbus Costa Rica (www.interbusonline.com): Informace o přepravních službách a možnostech rezervace pro přesuny mezi městy v Kostarice.

  7. Costa Rican Trails (www.costaricantrails.com): Nabízí organizované výlety, dobrodružné aktivity a zážitkové cesty po celé Kostarice.

  8. The Tico Times (www.ticotimes.net): Zdroj novinek a informací v angličtině o aktuálním dění v Kostarice, včetně tipů pro cestovatele.

  9. Costa Rica National Parks (www.costarica-nationalparks.com): Informace o národních parcích, ochraně přírody a turistických atrakcích v přírodních rezervacích.

  10. Lonely Planet Costa Rica (www.lonelyplanet.com/costa-rica): Cestovní průvodce a doporučení pro návštěvu Kostariky od Lonely Planet.

Tento seznam odkazů poskytuje základní informace, které by vám měly pomoci s plánováním vaší cesty a užívání si Kostariky bez komplikací.