Virtuální veletrh

Nemůžete uspořádat klasický veletrh? Nevadí! Vyzkoušejte virtuální veletrh.

Stránka virtuálního veletrhu

Naší koncepce je co nejvíce se přiblížit klasickým veletrhům a přidat výhody online prostředí. Návštěvník se bude procházet v krásné 3D hale, kde jsou vidět vymodelované stánky, a může si je libovolně přibližovat. Chcete vidět produktový leták? Stačí si k němu dojít a přiblížit si ho. Mají vaši vystavovatelé specifické požadavky, např. prezentují stroj nebo třeba automobil? Do našeho prostředí není problém vložit 3D model přímo od vystavovatele nebo ho pro něj vymodelovat. Součástí stánku tak může být takřka cokoliv včetně interiéru, do něhož lze nahlédnout. Nechybí ani možnosti zanechat vizitku, kalendář pro setkávání s klienty, chat nebo živé události na stánku. Chcete stánek zatraktivnit? Vytvoříme pro vás soutěž nebo speciální prezentaci.

Samotný veletrh nezačíná pomyslným otevřením bran výstavní haly, ale již dříve. Vytvoříme pro vás poutavou stránku veletrhu (landing page), kde budou informace pro návštěvníky i vystavovatele, a přizpůsobíme registrační formuláře vašim potřebám. Tuto stránku můžeme průběžně aktualizovat až do začátku veletrhu.

Mám zájem


Vizuálně bohaté prostředí

V naší nabídce máme tři druhy stánků. Bronzové, stříbrné a zlaté. Vždy v několika grafických variantách.

Je to pro vaše zákazníky málo? Pak pro ně vymodelujeme stánek přesně podle jejich požadavků. Může tak vypadat jako na klasickém veletrhu a návštěvníci ho snadno poznají.

Landing page

Vytvoříme pro vás poutavou stránku veletrhu (landing page), kde budou informace pro návštěvníky i vystavovatele, a přizpůsobíme registrační formuláře vašim potřebám.

Sdílení obsahu

Sdílejte obsah efektivně a snadno. Vytvořte si obsah a přes naši platformu ho snadno sdílejte s návštěvníky. Produktové letáky, ceníky, videa, produkty – to vše snadno a rychle vytvoříte a dostanete mezi potenciální zákazníky.

Webináře

Pořádejte webináře, seznamujte zákazníky s tím, co je u vás nového, živě, odpovídejte na jejich dotazy a vytvořte si s nimi ještě větší pouto.

Chat

Buďte zákazníkům po dobu dne otevřených dveří k dispozici a komunikujte pomocí naší chatovací služby.

Kalendář

Využujte kalendář pro sjednávání schůzek.

Videohovor

Hovořte se svými zákazníky přes videohovor na libovolné platformě.

Soutež

Přijdou vám virtuální veletrhy? Zpestřete je soutěží, ať už formou kvízů, nebo třeba puzzle.

Statistiky

Po skončení virtuálního veletrhu obdržíte podrobné statistiky návštěvnosti stánků včetně toho, jak se zákazníci po hale pohybovali a co vše si prohlíželi.

Znovupoužitelnost

Jakmile vytvoříte svůj virutální veletrh, všechny následující už budou jednodušší. Data zazálohujeme a před další akcí pouze doplníme o nové požadavky.

Microsite

Ze stánků vytvoříme microsites, které budou snadno dohledatelné pro vyhledávače, a ty mohou být aktivní až do dalšího ročníku. Další ročník tak již nebude nutné zadávat vše od nuly.


Nejčastější otázky a odpovědi

I. Proč neuvádíte cenu za pronájem platformy?

Cena za pronájem platformy se určuje individuálně. Požadavky pořadatelů virtuálních akcí jsou rozdílné a i každá virtuální akce je jiná.

II. Je možné do haly umístit i něco jiného než stánky?

Samozřejmě. Díky použité 3D technologii je možné do hal ale i přímo do stánků vložit libovolný 3D objekt. Prodáváte auta? Uprostřed výstavní haly mohou stát modely aut a návštěvník si je může ze všech stran prohlédnout. Možnosti jsou takřka nekonečné. Záleží jen na vašich potřebách a fantazii.

III. Budou stánky dostupné i po skončení veletrhu?

Ano. Po skončení veletrhu vytvoříme ke každému stánku microsite dostupnou nejméne 6 měsíců po skončení virtuálního veletrhu.


Žádost o ukázku virtuálního veletrhu

Obraťte se na nás a rádi vám předvedeme živé ukázky našich akcí a probereme s vámi zda je virtuální akce pro vaše podnikání to pravé řešení.


Tento web používá pouze cookies potřebné pro hladký běh stránek. Více informací.