Virtuální veletrh pracovních příležitostí

Dnes je čím dál tím těžší najít kvalitní zaměstnance. Ukažte jim, že jste zajímavá a inovativní firma, která se nebojí nových věcí.

Stránka virtuálního veletrhu pracovních příležitostí

Vytvoříme pro vás poutavou úvodní stránku (landing page), která na první pohled zaujme a přesvědčí návštěvníky, že jste ti správní zaměstnavatelé.

Tuto stránku můžeme průběžně aktualizovat až do začátku virtuálního veletrhu pracovních příležitostí.

Mám zájem


Vizuálně bohaté prostředí

Halu i stánky v ní vymodelujeme tak, aby odpovídaly vizuální prezentaci vaší firmy.

Ohromte své budoucí zaměstnance velkolepým grafickým pojetím své prezentace.

Dnes už nestačí prospekt, v lepším případě video. Nabídněte svým potenciálním zaměstnancům to nejlepší – 3D model, který si budou moci „osahat“.

Webináře

Pořádejte webináře, seznamujte potenciální zaměstnance s tím, co je u vás nového, živě, odpovídejte na jejich dotazy a vytvořte si s nimi ještě větší pouto.

Chat

Buďte návštěvníkům po dobu veletrhu pracovních příležitostí k dispozici a komunikujte pomocí naší chatovací služby.

Kalendář

Využujte kalendář pro sjednávání schůzek.

Skype

Hovořte se svými potenciálními zaměstnanci přes videohovor.

Soutež

Přijdou vám pracovní veletrhy nudné? Zpestřete je soutěží, ať už formou kvízů, nebo třeba puzzle.

Statistiky

Po skončení veletrhu obdržíte podrobné statistiky návštěvnosti svých expozic včetně toho, jak se návštěvníci po hale pohybovali a co vše si prohlíželi.

Znovupoužitelnost

Jakmile vytvoříte svůj první virtuální veletrh pracovních příležitostí, všechny následující už budou jednodušší. Data zazálohujeme a před další akcí pouze doplníme o nové požadavky.

Microsite

Ze stánků vytvoříme microsites, které budou snadno dohledatelné pro vyhledávače, a ty mohou být aktivní až do dalšího ročníku. Další ročník tak již nebude nutné zadávat vše od nuly.


Nejčastější otázky a odpovědi

I. Proč neuvádíte cenu za pronájem platformy?

Cena za pronájem platformy se určuje individuálně. Požadavky pořadatelů virtuálních akcí jsou rozdílné a i každá virtuální akce je jiná.

II. Je možné do haly umístit i něco jiného než stánky?

Samozřejmě. Díky použité 3D technologii je možné do hal ale i přímo do stánků vložit libovolný 3D objekt. Prodáváte auta? Uprostřed výstavní haly mohou stát modely aut a návštěvník si je může ze všech stran prohlédnout. Možnosti jsou takřka nekonečné. Záleží jen na vašich potřebách a fantazii.

III. Bude moje expozice dostupná i po skončení virtuálního veletrhu pracovních příležitostí?

Ano. Po skončení veletrhu vytvoříme ke každé expozici microsite dostupnou nejméne 6 měsíců po skončení virtuálního veletrhu pracovních příležitostí.


Žádost o ukázku virtuálního veletrhu pracovních příležitostí

Obraťte se na nás a rádi vám předvedeme živé ukázky našich akcí a probereme s vámi zda je virtuální akce pro vaše podnikání to pravé řešení.


Tento web používá pouze cookies potřebné pro hladký běh stránek. Více informací.