Služba pro den otevřených dveří online

Ukažte svým zákazníkům co je u vás nového! Pozvěte své současné zákazníky nově do virtuálního prostředí. Nebudete tak svázání fyzickými omezeními a budete moci představit své produkty snadněji a více zákazníkům.

Stránka dne otevřených dveří pro firmy

Vytvoříme pro vás poutavou úvodní stránku (landing page), kde budou informace pro vaše zákazníky, a přizpůsobíme registrační formuláře vašim potřebám.

Tuto stránku můžeme průběžně aktualizovat až do začátku veletrhu.

Mám zájem


Vizuálně bohaté prostředí

Halu i stánky v ní vymodelujeme tak, aby odpovídaly vizuální prezentaci vaší firmy.

Chystáte se prezentovat nový stroj? Ukažte ho zákazníkům ze všech stran.

Dnes už nestačí prospekt, v lepším případě video. Nabídněte svým zákazníkům 3D model, který si budou moci „osahat“ a podívat se i dovnitř.

Většina strojů je dnes již modelována ve 3D programech, a tak odpadají náklady s jeho vymodelováním.

Webináře

Pořádejte webináře, seznamujte zákazníky s tím, co je u vás nového, živě, odpovídejte na jejich dotazy a vytvořte si s nimi ještě větší pouto.

Chat

Buďte zákazníkům po dobu dne otevřených dveří k dispozici a komunikujte pomocí naší chatovací služby.

Kalendář

Využujte kalendář pro sjednávání schůzek.

Skype

Hovořte se svými zákazníky přes videohovor.

Soutež

Přijdou vám dny otevřených dveří nudné? Zpestřete je soutěží, ať už formou kvízů, nebo třeba puzzle.

Statistiky

Po skončení dne otevřených dveří obdržíte podrobné statistiky návštěvnosti svých expozic včetně toho, jak se zákazníci po hale pohybovali a co vše si prohlíželi.

Znovupoužitelnost

Jakmile vytvoříte svůj první den otevřených dveří, všechny následující už budou jednodušší. Data zazálohujeme a před další akcí pouze doplníme o nové požadavky.

Microsite

Ze stánků vytvoříme microsites, které budou snadno dohledatelné pro vyhledávače, a ty mohou být aktivní až do dalšího ročníku. Další ročník tak již nebude nutné zadávat vše od nuly.


Nejčastější otázky a odpovědi

I. Proč neuvádíte cenu za pronájem platformy?

Cena za pronájem platformy se určuje individuálně. Požadavky pořadatelů virtuálních akcí jsou rozdílné a i každá virtuální akce je jiná.

II. Je možné do haly umístit i něco jiného než stánky?

Samozřejmě. Díky použité 3D technologii je možné do hal ale i přímo do stánků vložit libovolný 3D objekt. Prodáváte auta? Uprostřed výstavní haly mohou stát modely aut a návštěvník si je může ze všech stran prohlédnout. Možnosti jsou takřka nekonečné. Záleží jen na vašich potřebách a fantazii.

III. Bude moje expozice dostupná i po skončení dne otevřených dveří?

Ano. Po skončení dne otevřených dveří vytvoříme ke každé expozici microsite dostupnou nejméne 6 měsíců po skončení dne otevřených dveří.


Žádost o ukázku dne otevřených dveří

Obraťte se na nás a rádi vám předvedeme živé ukázky našich akcí a probereme s vámi zda je virtuální akce pro vaše podnikání to pravé řešení.


Tento web používá pouze cookies potřebné pro hladký běh stránek. Více informací.