Praktické informace Tunisko

Počasí Tunisko

Tunisko, země ležící na severu Afriky, se může pochlubit teplým středomořským klimatem na svém pobřeží a pouštním klimatem ve vnitrozemí.

více informací
 

Tunisko přírodní krásy

Tunisko, severoafrická země s bohatou historií a rozmanitou krajinou, nabízí od písečných dun Sahary po azurové pobřeží Středozemního moře nespočet přírodních divů.

více informací
 

Tunisko historické památky

Tunisko, severoafrická země s bohatou historií, bylo křižovatkou mnoha civilizací včetně Féničanů, Římanů, Arabů, Osmanské říše a Francouzů.

více informací
 

Tunisko kultura a moderní atrakce

Své unikátní spojení bohaté historie, kultury a přírodních krás činí z Tuniska fascinující destinaci pro návštěvníky, kteří hledají autentické a různorodé zážitky.

více informací
 

Gastronomie Tunisko

Tuniská kuchyně je zrcadlem bohaté kulturní historie a geografické rozmanitosti Tuniska, která se nachází na křižovatce mezi Afrikou a Středomořím. Tato kuchyně kombinuje arabské, berberské, turecké a francouzské vlivy, vytvářející jedinečnou směs chutí a pokrmů.

více informací
 

Tunisko doprava

Základní druhy dopravy v Tunisku.

více informací
 

Spropitné Tunisko

Plánujete dovolenou v Tunisku? Pak je dobré vědět, jak to funguje se spropitným v této krásné severoafrické zemi. Spropitné v Tunisku má svá specifika, která byste měli znát, aby vaše cestování bylo bez starostí.

více informací