Praktické informace Portugalsko

Počasí Portugalsko

Portugalsko, země na západním pobřeží Iberského poloostrova, je proslulé svými dlouhými slunečnými dny, úchvatnými plážemi a bohatou historií.

více informací
 

Portugalsko přírodní krásy

Portugalsko, země na západním okraji Evropy, je známé svými úchvatnými pobřežními krajinami, působivými horskými sceneriemi a bohatými zelenými údolími.

více informací
 

Portugalsko historické památky

Portugalsko, země na západním okraji Evropy, je plné historie a kultury, která sahá od doby před Římany, přes bohaté období středověku, až po epochu velkých zeměpisných objevů.

více informací
 

Portugalsko kultura a moderní atrakce

Portugalsko nabízí bohatou směsici historie, kultury, nádherné přírody a moderních zážitků, což z něj činí fascinující destinaci pro návštěvníky z celého světa.

více informací
 

Portugalsko doprava

Základní druhy dopravy v Portugalsku.

více informací
 

Cestovní pojištění Portugalsko

Ať už plánujete prozkoumávat historické památky v Lisabonu, relaxovat na plážích Algarve nebo objevovat krásy přírody na Madeiře, je důležité mít správné cestovní pojištění, které vám zajistí klidnou a bezpečnou dovolenou.

více informací
 

Letenky Portugalsko

Pokud toužíte po dovolené v zemi s nádhernými plážemi, bohatou historií a skvělým vínem, Portugalsko je vaší ideální destinací. Tento průvodce vám pomůže najít nejlepší možnosti letů z České republiky a okolních zemí, aby vaše cesta do Portugalska byla co nejhladší a nejpříjemnější.

více informací
 

Portugalsko cestování s dětmi

Portugalsko, země nádherných pláží, bohaté historie a vynikající kuchyně, je ideální destinací pro rodiny s dětmi.

více informací
 

Portugalsko dovolená bez cestovky

Portugalsko, země s bohatou historií, nádhernými plážemi a malebnými městy, je ideálním cílem pro české cestovatele, kteří chtějí prozkoumat jihozápadní Evropu na vlastní pěst. Od živého Lisabonu po vinice v údolí Douro, Portugalsko nabízí pestrou paletu zážitků.

více informací
 

Spropitné Portugalsko

Plánujete dovolenou v Portugalsku? Pak je dobré vědět, jak to funguje se spropitným v této krásné jihozápadoevropské zemi. Spropitné v Portugalsku má svá specifika, která byste měli znát, aby vaše cestování bylo bez starostí.

více informací