Užitečné odkazy Dominikánská republika

Pro české cestovatele, kteří plánují návštěvu Dominikánské republiky, přinášíme  seznam užitečných odkazů, které zahrnují širokou škálu informací pro plánování vaší cesty. Tyto zdroje pokrývají vše od ubytování a dopravy po bezpečnostní tipy a kulturní zvyklosti, abyste si mohli užít svůj pobyt na tomto karibském ostrově na maximum.

  1. GoDominicanRepublic (www.godominicanrepublic.com): Oficiální turistická stránka Dominikánské republiky nabízí informace o atrakcích, aktivitách, událostech a vše potřebné pro plánování vaší návštěvy.

  2. Booking.com (www.booking.com): Objevte a rezervujte ubytování v Dominikánské republice, od luxusních resortů po cenově dostupné hostely a apartmány.

  3. TripAdvisor (www.tripadvisor.com): Prozkoumejte recenze, fotografie a doporučení na hotely, restaurace a atrakce v Dominikánské republice od ostatních cestovatelů.

  4. Lonely Planet - Dominikánská republika (www.lonelyplanet.com/dominican-republic): Cestovní průvodce a doporučení pro návštěvu Dominikánské republiky od Lonely Planet.

  5. Weather.com (www.weather.com): Aktuální předpověď počasí a informace pro Dominikánskou republiku, abyste lépe plánovali své aktivity během pobytu.

  6. Ministerio de Turismo de República Dominicana (www.mitur.gob.do): Oficiální web ministerstva turismu s dalšími informacemi pro návštěvníky.

  7. Expedia - Dominikánská republika (www.expedia.com/Dominican-Republic.d48.Destination-Travel-Guides): Nabídka letenek, hotelů a balíčků pro cesty do Dominikánské republiky.

  8. Dominican Republic - Safety and Travel Advice (www.safetravel.govt.nz/dominican-republic): Důležité bezpečnostní rady a cestovní doporučení pro návštěvníky.

  9. Culture Trip - Dominikánská republika (www.theculturetrip.com/caribbean/dominican-republic): Články a průvodce kulturu, jídlem a zážitky, které Dominikánská republika nabízí.

  10. World Nomads - Dominikánská republika (www.worldnomads.com/travel-safety/caribbean/dominican-republic): Cestovní tipy a bezpečnostní informace pro Dominikánskou republiku.

Tento seznam by vám měl poskytnout komplexní přehled o tom, co potřebujete vědět pro plánování a užívání si vaší cesty do Dominikánské republiky.