Regiony Dominikánská republika

Punta Cana

Punta Cana, obklopená bílými písčitými plážemi a tyrkysovými vodami Karibského moře, je jedním z nejžádanějších turistických cílů v Dominikánské republice.

více informací
 

Puerto Plata

Puerto Plata, ležící na severním pobřeží Dominikánské republiky, je jedním z nejmalebnějších regionů Karibiku, který láká návštěvníky svou exotickou krásou a rozmanitými možnostmi pro dobrodružství.

více informací
 

Las Terrenas

Las Terrenas, malé rybářské městečko na severním pobřeží Dominikánské republiky, je skrytým pokladem Karibiku, který láká návštěvníky svými bílými plážemi, exotickou atmosférou a relaxačními možnostmi.

více informací
 

Sosúa

Sosúa, malebné pobřežní městečko na severu Dominikánské republiky, je skrytým pokladem Karibiku, který láká návštěvníky svými malebnými plážemi, pestrou kulturou a přátelskou atmosférou.

více informací
 

Ostrov Saona

Ostrov Saona, skrytý poklad Karibiku, je jedním z nejkrásnějších a nejnedotčenějších regionů Dominikánské republiky.

více informací
 

Bayahibe/La Romana

Bayahibe a La Romana, dvě malebná města na jihu Dominikánské republiky, tvoří bránu do nekonečného karibského dobrodružství.

více informací
 

El Soco

El Soco, malé a malebné pobřežní městečko na jihu Dominikánské republiky, je skrytým pokladem Karibiku, který láká návštěvníky svou klidnou atmosférou, nádhernými plážemi a jedinečnou přírodní krásou.

více informací
 

Juan Dolio

Juan Dolio, malebné letovisko na jihu Dominikánské republiky, je ideálním útočištěm pro ty, kdo touží po poklidné dovolené na pobřeží Karibiku.

více informací
 

Samaná

Samaná, malebný region na východním pobřeží Dominikánské republiky, je pravým tajemným rájem pro ty, kdo touží po dobrodružství v karibském prostředí.

více informací
 

Santo Domingo

Santo Domingo, hlavní město Dominikánské republiky, je fascinujícím spojením historie, kultury a moderního života.

více informací