Užitečné odkazy Vietnam

Pro české cestovatele, kteří plánují návštěvu Vietnamu, připravujeme seznam užitečných odkazů, které pokrývají různé aspekty cestování v této fascinující zemi. Tyto zdroje vám pomohou s plánováním vaší cesty, od informací o ubytování a dopravě po bezpečnostní tipy a kulturní zvyklosti.

  1. Vietnam Tourism (www.vietnam.travel): Oficiální turistická stránka Vietnamu nabízí komplexní informace o atrakcích, aktivitách, událostech a vše potřebné pro plánování vaší návštěvy.

  2. Booking.com (www.booking.com): Objevte a rezervujte ubytování ve Vietnamu, od luxusních resortů po cenově dostupné hostely.

  3. TripAdvisor (www.tripadvisor.com): Získejte recenze, doporučení a tipy na hotely, restaurace a atrakce ve Vietnamu od ostatních cestovatelů.

  4. Lonely Planet - Vietnam (www.lonelyplanet.com/vietnam): Cestovní průvodce a doporučení pro návštěvu Vietnamu od Lonely Planet.

  5. Weather.com (www.weather.com): Sledujte aktuální předpověď počasí pro různé destinace ve Vietnamu.

  6. Vietnam Railways (www.vr.com.vn): Informace o železničních spojeních, jízdních řádech a cenách pro cestování vlakem po Vietnamu.

  7. Vietnam Airlines (www.vietnamairlines.com): Národní letecká společnost poskytující informace o letech do a z Vietnamu.

  8. VietnamPlus (www.vietnamplus.vn): Zpravodajský portál poskytující aktuální zprávy a informace o Vietnamu v angličtině.

  9. The Culture Trip - Vietnam (www.theculturetrip.com/asia/vietnam): Články a průvodce kulturu, jídlem a zážitky, které Vietnam nabízí.

  10. Vietnam National Administration of Tourism (www.vietnamtourism.gov.vn): Oficiální stránka správy vietnamského cestovního ruchu s dalšími informacemi pro návštěvníky.

Tento seznam by vám měl poskytnout komplexní přehled o tom, co potřebujete vědět pro plánování a užívání si vaší cesty do Vietnamu.