Praktické informace Omán

Počasí Omán

Omán, země nacházející se na jihovýchodě Arabského poloostrova, je známý svou působivou přírodní krásou, od rozsáhlých pouští po úchvatné pobřežní linie.

více informací
 

Omán přírodní krásy

Každá z těchto přírodních krás nabízí jedinečný zážitek a odhaluje různorodost a krásu ománské krajiny, což činí z Ománu skvělou destinaci pro milovníky přírody a dobrodružství.

více informací
 

Omán historické památky

Každá z těchto památek nabízí jedinečný vhled do bohaté a rozmanité historie Ománu.

více informací
 

Omán kultura a moderní atrakce

Každý z těchto kulturních a moderních zážitků poskytuje jedinečný vhled do ománské společnosti, kombinuje tradiční hodnoty s moderním vývojem a nabízí bohaté a rozmanité zážitky.

více informací
 

Gastronomie Omán

Omán, země na jihovýchodě Arabského poloostrova, nabízí bohatou kulinářskou scénu ovlivněnou arabskou, indickou, africkou a perskou kuchyní.

více informací
 

Omán doprava

Základních druhů dopravy v Ománu

více informací
 

Letenky Omán

Aktuálně nejsou z Prahy do Ománu dostupné přímé lety. Cestující by měli očekávat alespoň jeden přestup, což může být příležitost pro rozšíření cestovních plánů a objevování nových měst.

více informací
 

Omán autopůjčovny

Zapůjčení auta v Ománu představuje vynikající volbu pro cestovatele, kteří si přejí objevovat jeho malebné krajině a kulturní bohatství s největší možnou flexibilitou.

více informací