Užitečné odkazy Mexiko

Pro české cestovatele, kteří plánují návštěvu Mexika, připravuji seznam užitečných odkazů, které zahrnují širokou škálu informací pro plánování vaší cesty. Tyto zdroje pokrývají vše od ubytování a dopravy po bezpečnostní tipy a kulturní zvyklosti.

  1. Visit Mexico (www.visitmexico.com): Oficiální turistická stránka Mexika poskytuje informace o turistických destinacích, kulturních akcích, přírodních atrakcích a dalších.

  2. Booking.com (www.booking.com): Objevte a rezervujte ubytování v Mexiku, od luxusních hotelů po cenově dostupné hostely a apartmány.

  3. TripAdvisor (www.tripadvisor.com): Získávejte recenze, doporučení a tipy na hotely, restaurace a atrakce v Mexiku od ostatních cestovatelů.

  4. Lonely Planet - Mexiko (www.lonelyplanet.com/mexico): Cestovní průvodce a doporučení pro návštěvu Mexika od Lonely Planet.

  5. Weather.com (www.weather.com): Sledujte aktuální předpověď počasí a informace pro různé destinace v Mexiku.

  6. Mexican Federal Government’s Tourism Site (www.gob.mx/sectur): Poskytuje informace o turistických atrakcích, kulturálních památkách a důležitých událostech po celém Mexiku.

  7. Aeromexico (www.aeromexico.com): Informace o letech do a z Mexika s národní leteckou společností.

  8. Mexico News Daily (www.mexiconewsdaily.com): Anglicky psané noviny poskytující aktuální zprávy a informace o Mexiku.

  9. The Mazatlán Post (www.themazatlanpost.com): Zpravodajský web s cestovními tipy a aktualitami z Mexika.

  10. National Commission of Natural Protected Areas of Mexico (www.gob.mx/conanp): Informace o národních parcích a chráněných oblastech v Mexiku.

Tento seznam by vám měl poskytnout komplexní přehled o tom, co potřebujete vědět pro plánování a užívání si vaší cesty do Mexika.