Užitečné odkazy Kypr

Pro české cestovatele, kteří plánují návštěvu Kypru, přinášíme seznam užitečných odkazů, které pokrývají různé aspekty cestování v této malebné středomořské zemi. Tyto zdroje vám pomohou s plánováním vaší cesty, od informací o ubytování a dopravě po bezpečnostní tipy a kulturní zvyklosti.

  1. Visit Cyprus (www.visitcyprus.com): Oficiální turistická stránka Kypru nabízí komplexní informace o turistických atrakcích, akcích, plážích, historických památkách a tipy pro cestovatele.

  2. Booking.com (www.booking.com): Objevte a rezervujte ubytování na Kypru, od luxusních hotelů po cenově dostupné hostely a apartmány.

  3. TripAdvisor (www.tripadvisor.com): Získejte recenze, doporučení a tipy na hotely, restaurace a atrakce na Kypru od ostatních cestovatelů.

  4. Lonely Planet - Cyprus (www.lonelyplanet.com/cyprus): Cestovní průvodce a doporučení pro návštěvu Kypru od Lonely Planet.

  5. Weather.com (www.weather.com): Sledujte aktuální předpověď počasí pro různé destinace na Kypru.

  6. Cyprus By Bus (www.cyprusbybus.com): Informace o autobusových spojeních, jízdních řádech a cenách pro cestování autobusem po Kypru.

  7. Cyprus Airways (www.cyprusairways.com): Informace o letech do a z Kypru s národní leteckou společností.

  8. Cyprus Mail (www.cyprus-mail.com): Anglicky psané noviny poskytující aktuální zprávy a informace o Kypru.

  9. In-Cyprus (www.in-cyprus.com): Zpravodajský portál s cestovními tipy a aktualitami z Kypru.

  10. Cyprus Travel Secrets (www.cyprus-travel-secrets.com): Blog s cestovními tipy, průvodci a radami pro návštěvníky Kypru.

Tento seznam by vám měl poskytnout komplexní přehled o tom, co potřebujete vědět pro plánování a užívání si vaší cesty na Kypr.