Regiony Itálie

Toskánsko

Toskánsko, srdce Itálie, je regionem, který se pyšní nejen svou dechberoucí krajinou a bohatým kulturním dědictvím, ale také světově proslulou kuchyní a vínem.

více informací
 

Lombardie

Lombardie, jedna z nejvýznamnějších a nejrozmanitějších regionů Itálie, se nachází v severní části země a je centrem italské ekonomiky, módy a umění.

více informací
 

Benátky

Benátky, známé také jako La Serenissima, jsou jedním z nejvíce magických a nezapomenutelných míst na světě.

více informací
 

Lazio Řím

Lazio, region v srdci Itálie, je kolébkou historie, kultury a civilizace, který každoročně přitahuje miliony návštěvníků svými nesmírnými kulturními poklady a přírodními krásami.

více informací
 

Kampánie

Kampánie, rozkládající se na jihozápadě Itálie, je regionem bohatým na historii, kulturu, a přírodní krásu, který každoročně přitahuje návštěvníky z celého světě.

více informací
 

Sicílie

Sicílie, největší ostrov ve Středozemním moři, je světem plným kontrastů, bohaté historie, nádherných přírodních krajin a nezapomenutelné gastronomie.

více informací
 

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna, rozkládající se na severu Itálie, je regionem známým pro svou bohatou historii, vynikající gastronomii a rozmanité kulturní a přírodní scenérie.

více informací
 

Sardinie

Sardinie, druhý největší ostrov ve Středozemním moři, je známá svou divokou přírodní krásou, křišťálově čistými vodami a bohatým kulturním dědictvím.

více informací
 

Piemont

Piemont, ležící na severozápadě Itálie, s jeho hlavním městem Turínem, je regionem, který kombinuje nádhernou přírodní scenérii s bohatým historickým a kulturním dědictvím.

více informací
 

Veneto

Veneto, jedna z nejbohatších a nejpopulárnějších oblastí severovýchodní Itálie, je domovem mnoha historických pokladů, malebných měst, úchvatných krajin a vynikající gastronomie.

více informací