TOP TECH:
virtuální veletrh
Výroba forem 2020


TOP TECH s.r.o.

Jako autorizovaný prodejce systémů SOLIDWORKS a SolidCAM pro český trh, dodává společnost TOP TECH s.r.o. komplexní řešení pro návrh a výrobu forem.

 

SOLIDWORKS je 3D parametrický CAD software, který se díky intenzivnímu vývoji založeném na zkušenostech uživatelů prosadil do pozice celosvětového leadera v oblasti 3D modelování nejen pro návrháře a výrobce forem, ale i pro všechny další myslitelné oblasti průmyslového designu. Mezi nesporné výhody systému SOLIDWORKS patří skutečnost, že všechny potřebné nástroje pro formaře obsahuje již jeho základní verze. Není tak třeba dokupovat žádné nákladné nadstavby. Nalezení dělící roviny, analýza úkosu či rozdělení formy na tvárník a tvárnici patří k základním funkcím systému.

 

Konstruktérům jsou samozřejmě k dispozici také kvalitní simulační nástroje řady SOLIDWORKS Plastics, které dokáží s předstihem odhalit případné vady výlisku. Díky tomu lze ušetřit obrovské množství času a finančních prostředků, které by byly nutné k opravě formy v případě pozdního odhalení chyby v návrhu.

 

Formu je třeba nejen navrhnout, ale i vyrobit, a k tomu slouží SolidCAM, špičkový obráběcí software, který Vám umožní obrábět souvisle až v 5 osách a řídit i ty nejsložitější obráběcí stroje. SolidCAM se může pochlubit revoluční technologií iMachining, která dokáže díky inteligentní optimalizaci drah zajistit až o 70 % vyšší životnost nástrojů a výrazně zrychlit celý obráběcí cyklus. SolidCAM je plně integrovaný do uživatelského prostředí SOLIDWORKS, čímž odpadá nutnost práce ve více aplikacích a je zaručena dokonalá kompatibilita dat. Uživatelé na tomto řešení oceňují snadnost implementace, jednoduchost obsluhy a rychlé zaškolení. Velmi brzy tak můžete dosáhnout maximální produktivity výroby.

 

Naše společnost TOP TECH s.r.o. zajišťuje nejen dodávky řešení SOLIDWORKS & SolidCAM, ale je především stálým partnerem jak pro kvalitní zaškolení uživatelů a obsluhy, tak pro poskytování technické podpory prostřednictvím týmu zkušených techniků s dlouholetou praxí. Klademe proto důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi a jeho trvalou spokojenost.