MM Průmyslové spektrum: virtuální veletrh Výroba forem 2020


mm.jpg

MM Průmyslové spektrum je technický měsíčník specializovaný na strojírenství vycházející v České republice od roku 1997. Přináší zejména informace o současných domácích i světových trendech v jednotlivých odvětvích oboru s důrazem na výrobu a praxi. Dalšími okruhy zájmu jsou poslední novinky vědecko-technického výzkumu, otázky související s řízením a financováním průmyslových podniků, rozhovory se zajímavými lidmi, recenze, informace o veletrzích a výstavách, technické zajímavosti a další.

Všechny články publikované v tištěném vydání překlápíme na naše internetové stránky www.mmspektrum.com, které se pyšní vedle velkého objemu kvalitních odborných článků (zhruba 9 000) také vysokou návštěvností (1 000 jedinečných přístupů denně).

Časopis je určen střednímu a vyššímu managementu podniků, konstruktérům a technologům, dovozcům a vývozcům, pracovníkům výzkumu a vývoje, učitelům a studentům vysokých a středních odborných škol.

 

Napište si o výtisk zdarma:

napiste.jpg

V přiložených MediaDatech naleznete vedle všech aktivit našeho vydavatelství MM publishing také např. tematický plán pro příští rok. Každé téma důkladně zpracováváme ve spolupráci s lídry v daných oblastech formou trendově vzdělávacích článků, produktových prezentací či rozhovorů s významnými osobnostmi v každém konkrétním oboru a reportáží přímo z výrobních podniků. Tradičně se věnujeme technologii obrábění, automatizaci, digitalizaci, ale také novým moderním technologiím jako je 3D tisk nebo laserové technologie. Neopomíjíme ani technologie zpracování plastů, svařování či výrobě forem.

PDFMediaData 2021 ke stažení

 

MM Science Journal

S ohledem na kritický fakt dlouhodobé absence recenzovaného vědeckého časopisu pro strojaře ze střední a východní Evropy se zaměřením zejména na oblasti Engineering Design Science (zejména aplikované), částí a mechanismů strojů, konstrukce výrobních strojů (zejména obráběcích) a zařízení a v neposlední řadě automatizace, robototechniky a managementu inovací a rizik, jsme se rozhodli zřídit vědeckou část MM Průmyslového spektra. www.mmscience.eu


mm-science-journal.jpg

MM Science Journal je vědecký časopis indexovaný v renomované citační databázi Scopus a Web of Science se zaměřením zejména na oblasti aplikované Engineering Design Science, částí a mechanismů strojů, konstrukce výrobních strojů (zejména obráběcích), automatizace, robototechniky a managementu inovací a rizik. Titul je vydáván v anglickém jazyce.
Za 12 let se nám podařilo realizovat etablovaný impaktovaný titul v anglickém jazyce v uvedených vědních oborech.

 

scopus.png